NĚKOLIK ÚDAJŮ KE KAMPANI

Zadavatelem kampaně je koalice Spojenci pro kraj (tedy JsmePRO!, SNK-ED, TOP 09, Strana zelených a Strana LES). Administrativně kampaň zaštiťuje strana JsmePRO! (IČO: 04889321).

Příjmy a výdaje na předvolební kampaň můžete průběžně sledovat na transparentním účtu 2401758516 / 2010.

Pokud budete chtít spojeneckou kampaň podpořit, podívejte se tady, jak na to.

TRANSPARENTNÍ ÚČET PRO KRAJSKÉ VOLBY 2020
2401758516 / 2010

JAK KAMPAŇ PLATÍME?

Financování spojenecké kampaně je jednoduché, bez čachrů v pozadí nebo skrytých sponzorů. Čtyři koaliční strany (JsmePRO!, SNK-ED, TOP 09, Zelení) vložily dle společné dohody na transparentní účet po 250 tisísích korunách a jedna 50 tisíc korun (LES). Nad rámec dohody někteří koaliční partneři poslali na společný účet další prostředky. Spojeneckou cestu do krajského zastupitelstva pomáhají financovat také soukromí dárci. Vše najdete online na našem transparentním účtu.

Velkou posilou pro úspěšnou kampaň jste vy všichni, kdo si přidáváte spojenecké folie na svá auta a plachty na ploty a zdi domů. Ovšem i vás podle zákona evidujeme a postupně zveřejňujeme na této stránce. No a jestli nás ještě na autě ani plotu nemáte, podívejte se tady, jak na to.

TÝM A ZPRACOVATELÉ KAMPANĚ

Na kampaň nemáme najatu žádnou velkou agenturu. Spolupracujeme s místními patrioty, kteří jsou vlastně taky Spojenci.
Volebním manažerem je Miroslav Koranda, který zajišťuje kromě jiného přípravu a koordinaci aktivit kampaně, spravuje web a sociální sítě, píše některé texty, stříhá videa a řídí tzv. PPC kampaně na internetu. V týmu s ním jsou kameraman Petr Točín, který kromě natáčení pomáhá také s distribucí spojeneckých tiskovin mezi podporovatele, grafik Aleš Bulva, fotografové Miloš Štáfek, Pavel Matoušek a Tomáš Lumpe  a redaktoři webové rubriky Z kraje Josef Dušek, Jan Rödling a Iva Chvojková Růžičková. Kromě drobné analýzy volebního potenciálu od Produkujeme s. r .o. v hodnotě necelých 5 tisíc korun jsme si nezadali žádný předvolební průzkum a vycházíme z naší znalosti a z tisíců podnětů, které jste nám od jara poslali v anketě Váš příběh.  No a pomáhá, kdo může. Však to znáte.

DÁRCI A POSKYTOVATELÉ BEZÚPLATNÉHO PLNĚNÍ

Náš rozpočet není takový, abychom reklamou Spojenců oblepili celý kraj. Což nám nevadí, neboť vizuální smog nepodporujeme. Ale růžovým spojeneckým plachtám to na vašich plotech sluší. Stejně tak stínítkům na autech. Všechny podporovatele a dárce zveřejňujeme na tomto odkazu.

KDE NÁS NAJDETE NA SÍTÍCH A JAK PLATÍME ONLINE REKLAMU

Na Facebooku nás najdete stránce Spojenci pro kraj. Na instagramu hledejte @spojenciprokraj, máme taky Twitter @SpojenciProKraj a YouTube kanál.
Spojenecký obsah mohou šířit také facebookové kanály koaličních partnerů, tedy TOP 09 Ústecký kraj, Zelené Ústecko, JsmePRO! a stránky politiků Michala Kučery a Petra Globočníka.
Všechny náklady na online reklamy v sítích Google (GoogleAds), Seznam (Sklik) a Facebook můžete sledovat na našem transparentním účtu, neboť reklamní systémy máme provázány přímo s platební kartou k tomuto účtu.