PŘIIIPOJTE SE

Milí přátelé,

pomozte tvořit lepší příběh svého kraje. Stačí se zapojit do spojenecké předvolební kampaně. Podívejte se níže, jak na to.
Za jakoukoliv pomoc vám za všechny Spojence uctivě děkuji.

Jirka Řehák,
lídr Spojenců pro kraj


JAK SE PŘIPOJIT?
Image
Image

PENÍÍÍZE AŽ NA PRVNÍM ...

Předvolební kampaň vyjde nejméně na jeden a půl milionu korun. S vaším finančním příspěvkem si budeme moci dovolit více dobré reklamy. Váš dar převedeme na transparentní účet. Dobře uvidíte, že jej utratíme smysluplně.

PŘIPOJTE SE KE SPOJENCŮM

BÝT NA OČÍÍÍCH

Máte volný plot, zeď domu nebo jiné místo pro spojenecký reklamní banner? A připevníte si spojenecké stínítko na svůj vůz? Tak nám zanechte kontakt a my vám v létě dovezeme vkusnou reklamní plachtu a stínítko až domů.

PROPAGOVAT SPOJENCE
Image
Image

DO ULIIIC

Připojte se ke Spojencům při roznosu letáků, výlepu plakátů a při organizaci předvolebních akcí. A řekněte o Spojencích svým přátelům a známým.

POMOCI SPOJENCŮM

DO ULIIIC

Připojte se ke Spojencům při roznosu letáků, výlepu plakátů a při organizaci předvolebních akcí. A řekněte o Spojencích svým přátelům a známým.
POMOCI SPOJENCŮM
Image

SPOJENCI NA SÍÍÍTI

Sledujte nás na webu, Facebooku a Instagramu, sdílejte a komentujte a taky věcně diskutujte. A přidejte si logo Spojenců do profilovky.

Image

DEJTE VĚDĚT, JAK SE  PŘIIIPOJÍTE

  Mám zájem o

  JAK POSLAT FIIINANČNÍ DAR

  Při finančním daru prosím dodržujte tento zákonný postup:

  1. Dar zašlete na účet JsmePRO!: 2901428863/2010.
  2. Transakci popište jako „dar na kampaň Spojenci od Jméno Příjmení“. Váš dar poté převedeme na volební transparentní účet.
  3. Na e-mail mail@spojenciprokraj.cz zašlete následující informace:
   • částku,
   jméno a příjmení,
   datum narození a adresu trvalého pobytu.

   V případě právnické osoby uveďte: 
   částku,
   název subjektu,
   sídlo a IČO.

  Pokud chcete uzavřít darovací smlouvu (vzor stahujte zde) a dostat od nás potvrzení o přijetí daru pro odečtení z daní, napište nám. U daru nad 1000 Kč je podle zákona povinnost smlouvu uzavřít.

  Takhle to vyžadují zákony, které samozřejmě dodržujeme. S Vašimi údaji bezpečně nakládáme dle našich Zásad na ochranu osobních údajů.

  Moc Vám děkuji!